Rektör Özçelik’ten öğretim üyelerine ziyaret

13 Aralık 2019 13:50

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğretim üyelerine ziyarette bulundu.

Rektör Özçelik’ten öğretim üyelerine ziyaret

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. H. Selçuk Halkacı ile birlikte öğretim üyelerini odalarında ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Özçelik, öğretim üyeleriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirirken, aynı zamanda fikir alışverişinde de bulundu. 

 

Üniversite yönetimi olarak katılımcı yönetim anlayışını önemsediklerine dikkat çeken Rektör Prof. Dr. Özçelik, bu kapsamda öğretim üyelerinin fikir ve görüşlerinin de önemli olduğunu söyledi. Kurulduğu günden bu yana geçmişin akademik birikimi ve kültürünü unutmadan, yeniliğe açık, her alanda gelişime öncülük edebilecek güçte ve inançta olan bir üniversite olduklarını dile getiren Rektör Özçelik, “Öğretim üyelerimiz tarafından yürütülen proje ve akademik çalışmaları oldukça önemsiyoruz. Onların gayret ve çabalarıyla inanıyorum ki  Konya Teknik Üniversitesi, Türkiye’nin en önemli ve stratejik üniversiteleri arasında yer alacaktır.” dedi.

 

Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette Rektör Özçelik, öğretim üyelerinin proje ve çalışmaları hakkında da bilgi aldı. 

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +
Gazeteler