Cumhurbaşkanımızı Öldürme Planları Konya'da mı Yapıldı?

24 Ekim 2021 23:56

15 TEMMUZ Darbe girişimi ile ilgili edinilen bilgilere göre Marmaris Planlarının Konya’da yapıldığı konuşulmaya başlandı. En önemlisi de Cumhurbaşkanımızı derdest etmeye giden ekibin yanı sıra sorgulamayı amaçlayan sivil ekip de Konya’dan gitti…

Cumhurbaşkanımızı Öldürme Planları Konya'da mı  Yapıldı??v=1

Malum olduğu üzere ülkemiz 15 Temmuz’da büyük bir travma yaşadı. Hain FETÖ Darbe Girişimi ile sarsılan ülkemiz sayın Cumhurbaşkanımızın dirayetli duruşu ile dimdik bu hain kumpastan kurtuldu. Yine malum olduğu üzere hain FETÖ örgütünün onca çalışmaya rağmen hala kökü kazınamadı. Elbette ki hain FETÖ’yü yok etmek için mücadeleye girmek kolay değildi. Zaten bu mücadeleye girebilecek tek kişi Sayın Cumhurbaşkanımızdı ve onun sayesinde bu mücadele hala devam ediyor.

 
15 Temmuz Hain Darbe Girişimi’nin maalesef henüz aydınlatılamayan bir çok karanlık noktası da bulunuyor ve bu karanlık noktalar aydınlatılamadan Hain FETÖ Örgütünün kökünü kazımak oldukça zor görünüyor.
15 Temmuz’da darbe girişiminde Sayın Cumhurbaşkanımızın Marmaris’te kaldığı otelden alınarak derdest edilmek istendiği de herkesçe biliniyor. Ancak Sayın Cumhurbaşkanımızın Marmaris’te kaldığı otelden alınarak derdest edilmek istenmesi ile ilgili olarak son günlerde perde arkasında farklı olaylar dillendiriliyor. Edinilen bilgilere göre  konuşmalar henüz kamuoyunun bilgisine sunulmuş değil. Şimdi bu haberi okurken ‘’neymiş bunlar’’ diyeceksiniz.

15 Temmuz’da Sayın Cumhurbaşkanımızı derdest etmek için Marmaris’te kaldığı otele yönlendirilen hain askerleri hepimiz biliyoruz. Ancak kamuoyunun bilmediği Marmaris’te bulunan ikinci bir ekibin varlığı ve bu ekibin sivillerden oluşması.
Peki sivillerden oluşan bu ikinci ekip neden orada? Bu sorunun cevabı için öncelikle Hain FETÖ’nün 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi’nin Marmaris Planını incelemek, ortaya koymak gerekiyor. 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Marmaris planına göre; hain darbeci askeri ekip Sayın Cumhurbaşkanımızı Marmaris’te kaldığı otelde derdest edecek, Dalaman’da bulunan ikinci, sivil ekip ise sorguya çekecekti.  

Elbette ki bu plan tutmadı. Sayın Cumhurbaşkanımızın dirayetli duruşu halkımızın feraseti sayesinde 15 Temmuz Darbesi gerçekleşmedi.
Şimdi bu konunun Konya ile ilgisine gelelim. Maalesef, Sayın Cumhurbaşkanımızın Marmaris derdest edilmesi ile ilgili tüm planlamaların Konya’da yapıldığı konuşuluyor.

15 Temmuz’da Marmaris-Dalaman’de bulunan darbe başarılı olsaydı Sayın Cumhurbaşkanımızı derdest edecek ekip de, sorguya çekecek olan sivil ekip, Konya’dan Marmaris’e gitti.

Ki bu sivil ekip 15 Temmuz’dan önce de Konya’da avukatları, bürokratları ve İş adamlarını fişleyip,kamu kurumları nezdinde itibar suikasti yapan ekibin ta kendisi idi.

15 Temmuz’da Marmaris-Dalaman’da bulunan bu kişilerin firari Fetocu, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları Anabilim Dalı eski Başkanı Prof. Dr. Süleyman Türk ile olan yakınlıkları biliniyor. Firari Süleyman Türk’ün de 15 Temmuz’da Marmaris-Dalaman çevresinde olduğu ve 16 Temmuz’da İzmir-Aydın havaalanından yurt dışına kaçtığı da biliniyor. Bu sivil ekip içinde yer alan bazı kişilerin de 16 Temmuz’da İzmir’e geldikleri biliniyor.  Bu kişilerin firari Süleyman Türk tarafından tüm kariyeri ve akademik kariyeri planlanan kişi ile yakınlıkları da biliniyor.

Bu sivil ekiptekilerin 15 Temmuz’da Marmaris’te olduğu hts kayıtlarında sabittir ve Emniyetten tespiti mümkündür,bu iki kişi arasında ki telefon görüşmeleri ve birlikte oldukları kişilerin baz istasyonu verileri ile tespiti mümkündür.Yine bu kişilerin yani birinin havacı emekli asker, diğerinin ise hukukçu olan kişilerin yurt dışı çıkış kayıtları incelenirse tespitleri mümkündür.Yine bu kişilerden emekli asker olanının yaptığı yüksek lisansı incelenirse hangi darbecilerle beraber yüksek lisans yaptığı ve bu darbecilerle ilişkisi ortaya çıkacaktır. Yani tespiti mümkündür.  Yine bu kişilerden emekli asker olanının emekli olmadan önce görev yaptığı kadroda hangi darbecilerin olduğu ortaya çıkacaktır ve tespiti mümkündür. Yine bu kişilerden emekli asker olanının müebbet cezası kesinleşen Deniz Kartepe ve diğer generaller ilişkisi incelenmelidir ve tespiti mümkündür. Yine bu kişilerden emekli asker olanının nasıl emekli olduğu, ya da görevde kalmak için süresinin olup olmadığı incelenmelidir. Fetö’nün Merkez Partisi’nin toplantılarının nerede yapıldığı araştırılmalıdır. Bu kişilerin Merkez partisi kurucuları ile ilişkileri incelenmelidir.

Tüm bunlar Devletin ilgili kurumlarınca biliniyor. Ancak ne var ki, bu sivil ekip ile ilgili nedense geniş bir çalışma yapılmıyor. FETÖ ile mücadeleye kendisini adamış ve FETÖ’nün hedefi olan Sayın Cumhurbaşkanımızı derdest etmeye, sorgulamaya giden ve hatta onun canına kasteden bu Sivil Ekibin üzerine neden yeterince gidilmiyor? Bu Sivil Ekip ile ilgili çalışmaları birilerimi yavaşlatıyor? Bu Sivil Ekip bu güne kadar neden ortaya çıkarılmadı? ‘’Bu sivil ekip bu güne kadar neden ortaya ÇIKARILAMADI değil, ÇIKARILMADI !!!. Bu  arada şunu da belirtmek gerekir ki, Süleyman Türk Adil Öksüz’ün birinci derece akrabası ve bu Sivil Ekip, Zekeriya Öz ve Adil Öksüz ile irtibatlılar. Acaba bu nedenle mi kimse dokunmuyor bu Sivil Ekibe?

15 Temmuz darbe girişimine engel olan ve hain fetö terör örgütünün belini kıran Devletimiz gereğini yapacak bu sivil hainlere de hak ettikleri cezayı verdirecektir.

KONYA'NIN NABZI ÖZEL

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +